Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Chrząstowice – na sprzedaż i na wynajem Chrząstowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

25 zł/m²200 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala Przelotowa - Chrząstowice Hala Przystosowana do prowadzenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych lub mechaniki. Przedmiotem najmu jest hala o powierzchni 200m2 (10m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro z parkingiem, ul. Reymonta

Śródmieście,Opole(Chrząstowice + 11 km)

834 000 zł104,25 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny z opcją przebudowy na mieszkanie budynek segmentowy w stylu niskiego bloku - do Sprzedaży z możliwością (i pozwoleniem) na remont z przeznaczeniem na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

43,62 zł/m²149 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia przestronny lokal gastronomiczny: -powierzchnia 149 m2 -taras widokowy dla gości około 200 m2 -kuchnia z wyposażeniem - sala około 90 m2 na 50 osób - obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Szlachecka

Brzezie(Chrząstowice + 21 km)

46,43 zł/m²140 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy przy ul. Szlacheckiej w miejscowości Brzezie, w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 140 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł145 m² 5 862,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 145m2 położony w świetnej lokalizacji - blisko centrum miasta. Cena 850 000 zł To przestrzeń z ogromnym potencjałem! Dotychczas funkcjonowały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Tenczynek(Chrząstowice + 16 km)

2 750 000 zł1 705 m² 1 613 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - budynku o powierzchni użytkowej 1400 mkw zbudowanego na 56 - arowej działce w Tenczynku, koło Krzeszowic. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Leśna

Zabierzów(Chrząstowice + 21 km)

749 000 zł101 m² 7 415,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Przestronny lokal usługowy W zabierzowie idealny pod biuro, gabinet, usługi Prezentujemy funkcjonalny lokal na sprzedaż o powierzchni 101 m , położony w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Zawiercie

Borowe Pole,Zawiercie(Chrząstowice + 25 km)

35,29 zł/m²170 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy do wynajęcia część budynku położonego w Zawierciu o powierzchni 170 m2, przystosowanego pod przychodnię lub przedszkole. Budynek i pomieszczenia po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole(Chrząstowice + 11 km)

30 zł/m²209 m² 6 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnych pomieszczeń biurowych zlokalizowanych na I piętrze w Centrum Opola. To doskonała okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Kolonia Gosławicka,Opole(Chrząstowice + 11 km)

36,36 zł/m²11 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu biura zlokalizowanego w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Lokal położony na pierwszym pietrze w dwupiętrowym biurowcu. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Andrychów

Andrychów(Chrząstowice + 24 km)

12,50 zł/m²300 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Hala wysoka min 4 m pod produkcję, magazyn z dużą mocą prądu, parking w Andrychowie. Bogusław Mokwa tel.   Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Warsztat Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

35 zł/m²140 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem funkcjonalny obiekt o powierzchni 140 m , doskonale przystosowany pod działalność warsztatową. Budynek znajduje się w świetnie skomunikowanej lokalizacji, tuż przy.